Nasi kochani Uczniowie,Szanowni Rodzice

Nikt z nas nie przypuszczał, że przyjdzie Nam zakończyć rok szkolny w warunkach pandemii, z zachowaniem reżimu sanitarnego, że ten rok szkolny będzie tak inny niż poprzednie i postawi przed nami tyle nowych zadań i wyzwań.

Kochani uczniowie, dziękujemy Wam za Wasze zaangażowanie i pracę. Wytrwałość w nauce. Mamy nadzieję, że zdobyta wiedza i doświadczenie pomogą Wam w realizacji i dążeniu do spełniania swoich planów.

Gratulujemy Wam wspaniałych wyników. Możecie być z siebie dumni, podołaliście niełatwemu zdaniu jakim była  nauka zdalna. Ten egzamin życia zdaliście celująco.

My, nauczyciele, wychowawcy jesteśmy z Was dumni i cieszymy się Waszymi małymi i dużymi sukcesami.

Szanowni rodzice, dziękujemy Wam za wsparcie i wszelką okazaną pomoc w czasie pracy i nauki zdalnej ale nade wszystko dziękujemy za wszelkie działania, które podejmowaliście w całym roku szkolnym na rzecz szkoły. Bez Waszego zaangażowania i pomocy trudniej byłoby nam uczyć i rozwijać talenty Waszych pociech.

Wszystkim naszym uczniom życzymy słonecznych i bezpiecznych wakacji. Niech będą one czasem samych radosnych i beztroskich chwil oraz niezapomnianych wrażeń.

p.o. Dyrektor Iwona Lichosyt

Grono pedagogiczne Szkoły Podstawowej nr 2 im. Tadeusza Kościuszki

LIST MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ.