Dzień Babci i Dziadka

20160217_102125Dzień Babci i Dzień Dziadka odbył się w naszej szkole 18 lutego, to wyjątkowe daty w kalendarzu, jedne z najmilszych i najsympatyczniejszych dni w roku. Aby podziwiać występy swoich kochanych wnuków zaproszonych Babć i Dziadków przybyło ponad 100. Zebranych seniorów i wszystkich gości serdecznie powitała pani dyrektor szkoły Beata Bochaczyk, składając gorące życzenia. Sala gimnastyczna wypełniła się po brzegi. Dzieci z najmłodszych klas przygotowały wspaniałe występy artystyczne przepełnione radością, śpiewem, i muzyką. Starsi uczniowie oddali w scenkach gwarowych wierną kopię codziennego życia Babci i Dziadka. Nasi wychowankowie chcieli wyrazić swoją miłość, wdzięczność i szacunek kochanym Babciom i Dziadkom. To przecież od nich dzieci otrzymują wiele ciepła i dobra, za które warto i trzeba dziękować. Uroczystość wypadła pięknie, uczniowie otrzymali gromkie brawa, a Babcie i Dziadkowie byli dumni ze swych wnuków.Po odśpiewaniu „100 lat” dzieci wręczyły Babciom i Dziadkom własnoręcznie wykonane laurki i upominki. W przyjęciu gości pomagali rodzice, którzy przygotowali słodki poczęstunek.

Był to wspaniały dzień, pełen wzruszeń, serdeczności, radości, uśmiechu i wspólnej zabawy. Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków.