DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

W dniu 17 października odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz pożegnanie Pani Bożeny Kochańskiej, która po wielu latach pracy w naszej szkole przeszła na zasłużoną emeryturę.
Pożegnania są najtrudniejsze, bo jak rozstać się i podziękować osobie, z którą przebyło się tyle dróg, wydeptało tyle ścieżek …choć wiemy, że wszystko zawsze ma swój kres, praca nie trwa wiecznie, to i tak nie jest łatwo…
Składamy Pani Bożenie najpiękniejsze życzenia płynące z głębi serca, niech doczekają się one spełnienia, a wszystkie kłopoty znikną w jednej chwili. Oby jeszcze więcej sukcesów przybyło, zdrowie dopisywało,a szczęście przychodziło każdego dnia. Dziękujemy za każdy dzień edukacji!