MIKOŁAJKI

6 grudnia 2019r. –na ten wyjątkowy dzień czekali wszyscy uczniowie Szkoły Podstawowej     Nr 2. Klasy V-VIII już 4 grudnia w ramach mikołajkowych prezentów wyjechali do kina Tatry na film Czarownica 2.  6 grudnia jak co roku jest najbardziej wyczekiwanym dniem, dzieci wystrojone w czerwono przyszły do szkoły w wyśmienitych nastrojach i w czasie zajęć z dyskretną niecierpliwością oczekiwały przybycia ważnego gościa.

Mikołaj ich nie zawiódł, przyszedł razem ze swoimi pomocnikami! Na początku odwiedził naszych najmłodszych uczniów w klasie O i w Oddziale Przedszkolnym. Mikołaj spotkał się z każdą klasą i zamienił kilka zdań z uczniami, wręczył słodkie podarki w klasach I-III, a potem udał się w dalszą drogę, aby odwiedzić inne dzieci…