Noc w bibliotece

Czy to możliwe, żeby uczniowie chcieli spędzić całą noc w szkole i do tego bez przymusu? Wydaje się to niemożliwe? A jednak…

Dnia (a właściwie nocy) 31 maja 2017r. w ramach wspierania rozwoju czytelnictwa panie: Katarzyna Karkoszka, Beata Dudek oraz Bogumiła Janowiak przygotowały  atrakcyjną dla uczniów imprezę. Po szybkim pożegnaniu rodziców i głośnym przywitaniu się z 20170531_224427rówieśnikami, uczniowie klas IV-VI stanęli na apelu. Nocną przygodę rozpoczęła pani dyrektor Beata Bochaczyk , życząc niezapomnianych wrażeń z bezpiecznej i miłej zabawy. Następnie na sali gimnastycznej odbyła się dyskoteka dla uczniów. Po zabawie przyszedł czas na smaczną kolację- PIZZĘ!!! Wzmocnieni strawą i po odzyskaniu sił młodzi wyruszyli do szkolnej biblioteki, by czytać zabawne fragmenty wybranych utworów prozaicznych, m.in. „Dynastię Miziołków”, „Mikołajka” itd.