Szanowni Nauczyciele, Drodzy Rodzice i Uczniowie!

Szanowni Nauczyciele, Drodzy Rodzice i Uczniowie, zdaję sobie sprawę, że obecny czas jest czasem trudnym dla nas wszystkich. Bardzo gorąco dziękuję  za współpracę oraz wyrozumiałość i jednocześnie proszę o dalszą współpracę, pracę zdalną i kontakty między sobą.

Drodzy Uczniowie, bądźcie w kontakcie z nauczycielami, na miarę swoich możliwości   wykonujcie zadania przez nich zlecone. Pracujcie zgodnie z tygodniowym planem zajęć.

Już wiemy, że w domach pozostajemy do 14  kwietnia br. Nauczyciele będą umieszczać informacje, z którymi proszę się zapoznać. Korzystajcie też z różnych stron internetowych, które pomogą Wam nie tylko utrwalić poznane wiadomości i umiejętności ale też je rozwinąć, np.  www.gov.pl/zdalnelekcje.

Wszystkim życzę zdrowia, cierpliwości, wytrwałości i zadowolenia z kształcenia zdalnego.