Turniej Piłkarzyków

1457359061921W drugim semestrze bieżącego roku w naszej szkole rozegrano Turniej Piłkarzyków. Do turnieju zgłosiło się aż 18 drużyn z całej szkoły. Zawody rozegrano systemem turniejowym w dwóch kategoriach wiekowych. Rozgrywane mecze dostarczały wiele emocji i radości, uczniowie świetnie się bawili i chętnie dopingowali swoich rówieśników. W kategoriiDSC_0224  starszych, pierwsze miejsce wywalczyli uczniowie z klasy czwartej w składzie: Jacek Tomczak, Krystian Żurek, Kamil Kulawiak oraz Damian Winiarczyk. Miejsce drugie przypadło drużynie z klasy 2a w składzie: Karol Białoń, Jakub Kurańda, Dominik Głuch oraz Kacper Kulawiak. Miejsce trzecie wywalczyła drużyna dziewczyn z klasy 6 pokonując faworytów turnieju, swych klasowych rówieśników. Dziewczyny zagrały w składzie: Ewelina Wontorczyk, Natalia Jędryga, Justyna Wierzbiak oraz Kamila Owsiak. W kategorii młodszych bezkonkurencyjni okazali się faworyci turnieju, uczniowie z klasy trzeciej, którzy zagrali w składzie: Piotr Wojtyczek, Kamil Gurka, Maciej Gurka oraz Oskar Pilarczyk. Po zaciętym boju, miejsce drugie wywalczyli nasi najmłodsi uczestnicy turnieju, drużyna z klasy pierwszej, która rozegrała fantastyczne zawody ulegając dopiero w końcówce meczu finałowego. Chłopcy zagrali w składzie: Igor Białoń, Maciej Wojtyczek, Jakub Olesiński oraz Sebastian Gurka. Miejsce trzecie przypadło drużynie z klasy trzeciej. Chłopcy zagrali w składzie Artur Olesiński, Krzysztof Pniaczek, Jakub Pajkos, Rafał Owsiak oraz Filip Pakosz. Zawodnicy zostali uhonorowani wspaniałymi medalami. Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom turnieju!
Michał Białoń