INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

Po dwóch miesiącach letniego wypoczynku wracamy do szkolnych ław. 2 września 2019r. w naszej szkole zainaugurowano nowy rok szkolny. Całość rozpoczęła się uroczystą Mszą Św., na której zgromadzili się uczniowie, nauczyciele i rodzice.

Uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego dokonała Pani Dyrektor Beata Bochaczyk, która powitała zgromadzonych gości oraz całą społeczność szkolną. Po wystąpieniu Pani Dyrektor, uczniowie klasy VII, pod okiem Pani Beaty Dudek, przedstawili krótką akademię otwierającą rok szkolny 2019/2020,następnie uczniowie udali się do klas na spotkanie z wychowawcami.

Wszystkim uczniom życzymy samych sukcesów. Nauczycielom życzymy satysfakcji z wykonywanej pracy, a rodzicom radości i dumy ze swoich dzieci.