Dzień Babci i Dziadka

21 i 22 stycznia – Dzień Babci i Dziadka to jedne z najpiękniejszych świąt w roku. W tych dniach babcie i dziadkowie obdarzani są szczególnymi dowodami miłości. 24 stycznia w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.Ponad 160 zaproszonych babć i dziadków przybyło, aby podziwiać występy swoich wnucząt. Dla kochanych gości rodzice przygotowali poczęstunek w postaci ciasta, kawy i herbaty, a dzieci wspaniały program artystyczny.Uroczystość rozpoczęła Pani dyrektor Beata Bochaczyk, która serdecznie przywitała przybyłych gości i złożyła im życzenia. Najpierw wystąpiły przedszkolaki z programem artystycznym przygotowanym ze swoimi wychowawczyniami. Następnie uczniowie klas I – V pod kierunkiem Pani Iwony Lichosyt przedstawili swój program artystyczny. Klasa VII przygotowała humorystyczne przestawienie o Czerwonym Kapturku. Szanowni goście obejrzeli także pokaz taneczny w wykonaniu uczennic klasy IV. Atmosfera tej uroczystości była wspaniała, spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci poprzez wiersz, piosenkę i taniec, mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom swoje uczucia i podziękować za trud włożony w ich wychowanie.