Dzień Kubusia Puchatka

W dniu 23 stycznia w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Kubusia Puchatka. Co prawda Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka przypadał w 18. stycznia, jednak Kubusia Puchatka kochamy każdego dnia, więc w naszym przedszkolu świętowaliśmy we wtorek. Kubuś Puchatek mówi o sobie, że jest misiem o bardzo małym rozumku, jednak jego słowa zawierają często bardzo głębokie mądrości, jak ”Jeśli będzireceived_1612026298880986e Ci dane żyć sto lat, to ja chciałbym żyć sto lat minus jeden dzień, abym nie musiał żyć ani jednego dnia bez Ciebie.”   W tym wesołym dniu dzieci przyniosły swoje maskotki z Kubusiem Puchatkiem oraz jego przyjaciółmi ze Stumilowego Lasu. Ale główną atrakcją była wizyta Kubusia Puchatka. Przedszkolaki przywitały gościa ,zaśpiewały mu piosenki oraz zaprosiły do wspólnej zabawy.  Kubuś Puchatek przyniósł swój przysmak pyszny ,zdrowy miodek i poreceived_1612026035547679częstował nim dzieci.
Był to pełen radości dzień w przedszkolu.