JASEŁKA

22 grudnia, ostatnim dniu zajęć lekcyjnych przed przerwą świąteczną cała społeczność naszej szkoły spotkała się, by uczcić pamiątkę Bożego Narodzenia.
W świąteczną atmosferę wprowadzili nas uczniowie klasy VI i VII, którzy pod kierunkiem księdza diakona Grzegorza przygotowali współczesną wersję jasełek,  zwracając uwagę na podstawową istotę Świąt Bożego Narodzenia, jaką jest spotkanie z drugim człowiekiem i wzajemne sobie wybaczanie. Następnie Pani Dyrektor Beata Bochaczyk złożyła nauczycielom, pracownikom obsługi oraz uczniom świąteczne życzenia.Najważniejszą chwilą dla niektórych klas było  tego dnia spotkanie przy wigilijnym stole; łamanie się opłatkiem, składanie życzeń  oraz wspólny posiłek. Dziękujemy tym Rodzicom, którzy zadbali o wigilijny stół w klasach swoich dzieci.