DZIEŃ MAMY

20190524_120621_resized 20190524_121454_resizedW dniu 24 maja w murach naszej szkoły gościliśmy nasze kochane mamy oraz kochanych tatusiów. Pod opieką pani Bogusławy Janowiak i Magdaleny Jędruś uczniowie przygotowali bukiet wierszy i piosenek, aby  w ten sposób podziękować rodzicom za trud wychowania i bezgraniczną miłość. Najmłodsi uczniowie pięknie zatańczyli, a starsi prezentowali swoje umiejętności aktorskie w skeczach i krótkich gagach. Nie zabrakło wzruszeń i uśmiechów na twarzach rodziców. Na koniec wszyscy uczniowie od najmłodszych do najstarszych wręczyli swoim rodzicom własnoręcznie wykonane laurki i drobne upominki. Dziękujemy naszym uczniom za włożone serce i poświęcony czas w przygotowanie całej uroczystości.