Dzień mamy

P1010328

Dzień Matki świętujemy w Polsce 26 maja. W tym dniu wszystkie dzieci, te duże i te małe, składają swoim mamom życzenia i podziękowania za codzienny trud. W czwartek 25 maja br. w naszej szkole odbyło się przedstawienie z okazji Dnia Mamy zorganizowane przez przedszkolaki oraz uczniów z klas I – VI wraz z nauczycielami. Uroczystość rozpoczęła się częścią artystyczną. Uczniowie recytowali wiersze i zaśpiewali piosenki, a także zatańczyli, aby w ten sposób wyrazić swoją miłość i wdzięczność za matczyną dobroć i cierpliwość, za serce, które tak wiele rozumie i tak wspaniale wybacza. Nie zabrakło tradycyjnego “Sto lat” i własnoręcznie wykonanych upominków. Te krótkie chwile w szkolnej sali z pewnością na długo pozostaną w pamięci – zarówno mam – szczęśliwych, promiennych i dumnych ze swych pociech, jak i dzieci, dla których impreza ta była znakomitą okazją, aby zaprezentować się ze swej jak najlepszej strony oraz pochwalić swym talentem muzycznym, plastycznym i recytatorskim.

Mamom życzymy z okazji Dnia Matki zdrowia, radości i dumy ze swoich dzieci.