Kochana mamo, kochany tato…

W dniu 25 maja w naszej szkole gościliśmy kochanych rodziców z okazji zbliżającego się Święta Matki i czerwcowego Dnia Taty nasi 20180525_122607uczniowie przygotowali akademię, chcąc w ten sposób podziękować rodzicom za opiekę i trud wychowania. Punktualnie o godz. 11 .00 Pani Dyrektor Beata Bochaczyk powitała dostojnych gości, którymi sala gimnastyczna wypełniła się po brzegi.  Dzieci przygotowały piękną część artystyczną, która dostarczyła wielu wzruszeń ale nie brakowało też miejsca na zabawę, gdyż nasi uczniowie przygotowali nie tylko piosenki, wiersze, ale i skecze i ciekawe układy taneczne.. Po występie młodzi artyści wręczyli własnoręcznie wykonane upominki. Naszym uczniom dziękujemy za zaangażowanie w przygotowanie tej uroczystości, rodzicom za przybycie i jednocześnie życzymy im samych wzruszeń w wychowaniu swoich dzieci, wielkiej miłości na każdy dzień i nieskończonych pokładów cierpliwości w prowadzeniu przez świat swoich dzieci.