ŚLUBOWANIE

17 listopada 2016 r. dziewięcioro uczniów klasy I złożyło ślubowanie i zostało pasowanych przez Panią Dyrektor na uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Lipnicy Małej.

Uroczystość odbyła się w pięknie udekorowanej sali gimnastycznej w obecności rodziców, dziadków, nauczycieli, uczniów klas starszych oraz przedszkolaków. Pierwszoklasiści przygotowali część artystyczną, na którą składały się wiersze i piosenki związane tematycznie ze szkołą.

Po pasowaniu na ucznia – poprzedzone programem artystycznym przygotowanym przez klasę VI – odbyło się pasowanie na czytelnika szkolnej biblioteki.
Po pasowaniach uczniowie otrzymali dyplomy i upominki. Na zakończenie ważnego w życiu pierwszaka dnia uczniowie wzmocnili nadwątlone siły pięknym tortem przygotowanym przez rodziców.
Z okazji ślubowania życzymy Pierwszakom wielu sukcesów w szkole.