Andrzejki w oddziale przedszkolnym

20161130_1204521W naszym przedszkolu Andrzejki odbyły się środę 30 listopada. Najpierw Mamy przeniosły nas w magiczny świat baśni prezentując przedstawienie pt.: ,,Jaś i Małgosia”. Przedszkolaki były zachwycone! Następnie Mamy przebrane za wróżki i czarownice zaprosiły nas na wróżby i konkursy. Dzieci podekscytowane nie mogły doczekać się rozpoczęcia zabawy. Wróżby-konkursy były wielką atrakcją.. Przedszkolaki mogły poznać swoją przyszłość, imię ukochanej/ukochanego i dowiedzieć się, co może zdarzyć się w ich życiu w niedalekiej przyszłości. Dzieci miały okazję posłuchać wróżb odczytywanych ze szklanej kuli. Wiele radości sprawiły dzieciom także zabawy z szarfami.. Wśród atmosfery tańca i zabawy znalazł się również czas na słodki poczęstunek. Andrzejkowe spotkanie zachowało swój tajemniczy urok i magię. Ciekawe czy komuś sprawdzą się andrzejkowe przepowiednie….

Barbara Wnęk- Kurzawa